Podwykonawcy


Serwis dla podwykonawców GDDKiA:
https://www.gddkia.gov.pl/pl/3973/Serwis-dla-podwykonawcow

Monitoring Podwykonawców, Usługodawców, Dostawców
L.p. Pełna nazwa podmiotu Adres Kategoria podmiotu
1 Autostrada II sp. z o.o. 73 Pułku Piechoty 1, 40-467 Katowice Podwykonawca robót budowlanych
2 WJK-Invest Janusz Króliczek ul. Cieszyńska 87a,
44-337 Jastrzębie - Zdrój
Podwykonawca robót budowlanych
3 Zakład Robót Inżynieryjnych Henry Chrobok i Hubert Chrobok Sp. J. ul. Gościnna 101, 43-220 Bojszowy Nowe Podwykonawca robót budowlanych
4 TREE Capital Sp. z o.o. Łubna nr 50c, 05-532 Baniocha Podwykonawca robót budowlanych
5 LBM Polska T.Lis, G.Burtan, D.Markiewicz Sp. Jawna 32-433 Lubień 1065 Podwykonawca robót budowlanych
6 FREZDROG Kazimierz Gaweł Barbara Gaweł S.J. Gutkowo 54E, 11-041 Olsztyn Podwykonawca robót budowlanych
7 VIADUKT Sp. z o.o. 98-320 Osjaków, ul. Mikołaja Reja 2 Podwykonawca robót budowlanych
8 STALWORLD Sp. z o.o. Sp.k. 26-610 Radom, ul. Szarych Szeregów 30 Podwykonawca robót budowlanych
9 FIRMA HANDLOWA ELEKTRO-BAL PARIASZEWSKA ALICJA 06-400 Ciechanów, ul. Władysława Sikorskiego 5/19 Podwykonawca robót budowlanych
10 MENARD POLSKA Sp. z o.o. ul. Powązkowa 44c, 01-797 Warszawa Podwykonawca robót budowlanych
11 AARSLEFF Sp.z o.o. ul. Aleja Wyścigowa 6, 02-681 Warszawa Podwykonawca robót budowlanych
12 GASCONTROL POLSKA Sp. z o.o. ul. Pszczyńska 60, 43-267 Suszec Podwykonawca robót budowlanych
13 PRIT Maria Pietrzyk i Mariusz Pietrzyk ul. Stróża 50, 98-332 Rząśnia Podwykonawca robót budowlanych
14 Firma Budowlana Filipowicz Ewelina Ewbud ul. Krużlowa Niżna 241, 33-330 Grybów Podwykonawca robót budowlanych
15 ZAKŁAD INSTALACYJNO-BUDOWLANY JAN RATAJCZYK ul. Dolna 20, 97-300 Piotrków Trybunalski Podwykonawca robót budowlanych
16 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych BUDEX Sp. z o.o. ul. Os. Sikory 40a, 34-453 Ochotnica Górna Podwykonawca robót budowlanych
13 Mentor Consulting Sp. z o.o. Środowiskowa sp.k. ul. Szosa Chełmińska 177-181, 87-100 Toruń Usługodawca
14 GT Projekt Sp. z o.o. & Co Spółka Komandytowa ul. Parkowa 4, 62-080 Tarnowo Podgórne Dalszy usługodawca
15 Pracownia Analiz Środowiskowych ASANGA ul. Osada Ojców 3, 04-211 Warszawa Dalszy usługodawca
16 Mentor Consulting Sp. z o.o. ul. Szosa Chełmińska 177-181, 87-100 Toruń Usługodawca
17 P.R.I GEOHARD Sp. z o.o. ul. Wandy 14/16, 40-322 Katowice Usługodawca
18 KRU-GOR Jacek Kruszewski ul. Piękna nr 6 lok U1, 19-300 Ełk Usługodawca
19 Laboratorium Inżynierii Lądowej "LABOTEST" ul. Lwowska 38, 40-397 Katowice Usługodawca
20 G4 Geodezja Sp. z o.o. ul. Cienista 2, 31-831 Kraków Dalszy usługodawca
21 Biuro Inżynierskie Olesiński & Adamiec S.C. ul. Opolska 16/15, 41-800 Zabrze Usługodawca
22 Inżynieria Ruchu Drogowego Sp. z o.o. ul. Św. Brata Alberta 121
42-200 Częstochowa
Usługodawca
23 Biuro Ochrony Renoma s.c. ul.Naramowicka 253; 61-611 Poznań Usługodawca
24 Biuro Usług Budowlanych i Geologicznych
"ASBudGeo" Andrzej Szlemp
Aleja Wyzwolenia 21 lok.1
42-224 Częstochowa
Usługodawca
25 BITUM Sp. z o.o. Lipie Śląskie ul. Cegielniana 20; 42-700 Lubliniec Usługodawca
26 TM-VIA Sp. z o.o. ul.Balicka 100, 30-149 Kraków Usługodawca
27 Inżynieria Ruchu Drogowego Sp. z o.o. ul. Św. Brata Alberta 121, 42-200 Częstochowa Usługodawca
28 LBM Polska T.Lis, G.Burtan, D.Markiewicz Sp. Jawna 32-433 Lubień 1065 Usługodawca
29 BITUM Sp. z o.o. ul. Cegielniana 20, Lipie Śląskie, 42-700 Lubliniec Usługodawca
30 FREZDROG Kazimierz Gaweł, Barbara Gaweł Spółka Jawna Gutkowo 54E, 11-041 Olsztyn Usługodawca
31 OL-MAR Marcin Nożewski - Usługi transportowe Biedrzyce-Stara Wieś 11, 06-213 Sypniewo Usługodawca
32 Firma Usługowo - Handlowa Dariusz Chyżyński ul. J. Kochanowskiego 10, 09-414 Brudzeń Duży Usługodawca
33 ASMAR Ostrowski Marcin ul. Wielkoborska 63, 42-200 Częstochowa Usługodawca
34 TADEX-POL Park Technologiczny Sp. z o.o. ul. Kochanowskiego 1, 33-330 Grybów Usługodawca
35 LANZZA Sp. z o.o. ul.Tomasza Zana 11A, 20-601 Lublin Usługodawca
36 Oziemska Oziemski i Wspólnicy Adwokaci Spółka Partnerska ul. Niemcewicza 26, lok. 141 Warszawa Usługodawca
37 A&J BHPOWIEC Justyna Kaczmarczyk ul. Sztygarska 11, 44-270 Rybnik Usługodawca
38 P.P.H.U. WIOMA Maciej Szymczak Zalesie 2, 98-105 Wodzierady Usługodawca
39 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Sprzętowe RAJS-MET, Raj Agnieszka Lusławice 82, 42-253 Janów Usługodawca
40 LUKWAL Sp. z o.o. Marchaty 45, 96-230 Biała Rawska Usługodawca
41 Politechnika Śląska ul. Akademicka 2A, 44-100 Gliwice Usługodawca
42 LANZZA Sp. z o.o. ul.Tomasza Zana 11A, 20-601 Lublin Usługodawca
43 Paweł Pastusiak DELIKATESY "u Pawła" Łask, Ostrów 48A Usługodawca
44 Zakład Instalacyjno-Budowlany Jan Ratajczyk ul. Dolna 20, 97-300 Piotrków Trybunalski Usługodawca
45 Przedsiębiorstwo Jasta Sp. z o.o. ul. Pawłowska 4, 97-300 Piotrków Trybunalski Usługodawca
46 TM-VIA Sp. z o.o. ul. Balicka 100, 30-149 Kraków Usługodawca
47 Saferoad Grawil Sp. z o.o. ul. Komunalna 7, 87-800 Włocławek Usługodawca
48 Hunnebeck Polska Sp. z o.o. Łubna 55, 05-532 Baniocha Usługodawca
49 BUD MAXI Sp. z o.o. Binczarowa 290, 33-332 Florynka Usługodawca
34 BSK Return S.A. ul. Towarowa 22; 42-400 Zawiercie Dostawca
35 Zbych-Pol & Mobet Sp. z o.o. ul. Betonowa 2; 88-300 Mogilno Dostawca
36 SAHARA Sp. z o.o. ul. Dekabrystów 41, 42-215 Częstochowa Dostawca
37 Cementownia Warta S.A. Trenbaczew, ul. Przmysłowa 17, 98-355 Działoszyn Dostawca
38 Górażdże BETON Sp. z o.o. Chorula, ul. Cementowa 1, 47-316 Górażdże Dostawca
39 ARCELORMITTAL COMMERCIAL SECTIONS SA 66 Rue De Luxemburg Dostawca
40 P.V. Prefabet Kluczbork S.A. ul. Kościuszki 33, 46-200 Kluczbork Dostawca
41 FIRMA PACAK Grzegorz Pacak 98-338 Sulmierzyce, ul. Strażacka 16 Dostawca
42 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TRANSKOM Robert Białdyga ul. Zwycięstwa 1, 47-143 Jaryszów Dostawca
43 KONSORCJUM STALI S.A. ul. Paderewskiego 120, 42-400 Zawiecie Dostawca