Podwykonawcy
Serwis dla podwykonawców GDDKiA:
https://www.gddkia.gov.pl/pl/3973/Serwis-dla-podwykonawcow
Monitoring Podwykonawców, Usługodawców, Dostawców | ||||
L.p. | Pełna nazwa podmiotu | Adres | Ogólny opis zakresu prac i / lub robót |
Kategoria podmiotu |
1 | Autostrada II sp. z o.o. | ul. 73 Pułku Piechoty 1, 40-467 Katowice |
Kompleksowe opracowanie wielobranżowej dokumentacji projektowej | Podwykonawca robót budowlanych |
2 | WJK-Invest Janusz Króliczek | ul. Cieszyńska 87a, 44-337 Jastrzębie-Zdrój | Wycinka drzew i krzewów | Podwykonawca robót budowlanych |
3 | Zakład Robót Inżynieryjnych Henry Chrobok i Hubert Chrobok Sp. J. | ul. Gościnna 101, 43-220 Bojszowy Nowe | Ścianki szczelne, zabezpieczenie, wbicie | Podwykonawca robót budowlanych |
4 | TREE Capital Sp. z o.o. | Łubna nr 50c, 05-532 Baniocha | Rozbiórka obiektów inżynieryjnych wraz z przekruszeniem gruzu | Podwykonawca robót budowlanych |
5 | LBM Polska T.Lis, G.Burtan, D.Markiewicz Sp. Jawna | 32-433 Lubień 1065 | Kompleksowe wykonanie robót ziemnych, wykonanie zasypek mostowych za przyczółkami |
Podwykonawca robót budowlanych |
6 | FREZDROG Kazimierz Gaweł Barbara Gaweł S.J. | Gutkowo 54E, 11-041 Olsztyn | Frezowanie nawierzchni MMA i wykonanie stabilizacji na miejscu spoiwem | Podwykonawca robót budowlanych |
7 | VIADUKT Sp. z o.o. | 98-320 Osjaków, ul. Mikołaja Reja 2 | Realizacja robót w zakresie kompleksowego wykonania: przepustów | Podwykonawca robót budowlanych |
8 | STALWORLD Sp. z o.o. Sp.k. | 26-610 Radom, ul. Szarych Szeregów 30 | Montaż stali zbrojeniowej na obiektach mostowych | Podwykonawca robót budowlanych |
9 | FIRMA HANDLOWA ELEKTRO-BAL PARIASZEWSKA ALICJA | 06-400 Ciechanów, ul. Władysława Sikorskiego 5/19 | Przebudowa sieci niskiego napięcia, przebudowa sieci średiego napięcia | Podwykonawca robót budowlanych |
10 | MENARD POLSKA Sp. z o.o. | ul. Powązkowa 44c, 01-797 Warszawa | Wykonanie kolumn DSM | Podwykonawca robót budowlanych |
11 | PRIT Maria Pietrzyk i Mariusz Pietrzyk | ul. Stróża 50, 98-332 Rząśnia | Przebudowa i zabezpieczenie urządzeń telekomunikacyjnych własności Orange Polska, budowa sieci telekomunikacyjnej własności PERN 'Przyjaźń', budowa zasilania pompowni, oświetlenie dróg bocznych, stacje kontenerowe |
Podwykonawca robót budowlanych |
12 | AARSLEFF Sp.z o.o. | ul. Aleja Wyścigowa 6, 02-681 Warszawa | Wykonanie robót palowych na potrzeby posadowienia pośredniego obiektu MA-337 na Warcie |
Podwykonawca robót budowlanych |
13 | GASCONTROL POLSKA Sp. z o.o. | ul. Pszczyńska 60, 43-267 Suszec | Przebudowa rurociągu paliwowego DN250 | Podwykonawca robót budowlanych |
14 | Firma Budowlana Filipowicz Ewelina Ewbud | ul. Krużlowa Niżna 241, 33-330 Grybów | Wykonanie robót ciesielskich, izolacyjnych i montażowych na obiektach | Podwykonawca robót budowlanych |
15 | Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BOLCSPAW Ryszard Kozłowski | ul. Brygadzistów 5A/3, 41-705 Ruda Śląska | Dostawa i montaż łączników zespalających dźwigarów obiektów | Podwykonawca robót budowlanych |
16 | ZAKŁAD INSTALACYJNO-BUDOWLANY JAN RATAJCZYK | ul. Dolna 20, 97-300 Piotrków Trybunalski | Wykonanie kanalizacji deszczowych i urządzeń oczyszczających, przebudowy sieci wodociągowej oraz przebudowy kanalizacji sanitarnej |
Podwykonawca robót budowlanych |
17 | Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych BUDEX Sp. z o.o. | ul. Os. Sikory 40a, 34-453 Ochotnica Górna | Roboty budowlane | Podwykonawca robót budowlanych |
18 | BUDPOL Sp. z o.o. | ul. Kopalniana 12J, 42-271 Częstochowa | Wykonanie nawierzchni betonowych wraz z podbudową | Podwykonawca robót budowlanych |
19 | FIRMA BUDOWLANO HANDLOWO USŁUGOWA 'K&J' JÓZEF JAŻDŻYK | ul. Konwaliowa 15, 96-100 Skierniewice | Wykonania nasypu na obiektach | Podwykonawca robót budowlanych |
20 | Przedsiębiorstwo Budownictwa Lądowego Rychwalski, Gała Spółka Jawna | ul. Krośniewicka 54, 99-300 Kutno | Kompleksowe wykonanie zbiorników retencyjnych | Podwykonawca robót budowlanych |
21 | IZOMOST MICHAŁ FILA | ul. Fabryczna 14, 26-670 Pionki | Wykonanie izolacji z papy zgrzewalnej na obiektach mostowych | Podwykonawca robót budowlanych |
22 | KAMIWOD Sp. z o.o. | ul. Fitelberga 54, 43-195 Mikołów | Wykonanie przepustów okrągłych z tworzyw sztucznych | Podwykonawca robót budowlanych |
23 | Aleksander Urbaniak KELO | ul. Mikołaja Reja 2, 98-320 Osjaków | Wykonanie przepustów skrzynkowych, rurowych | Podwykonawca robót budowlanych |
24 | REKMA Sp. z o.o. | ul. Szlachecka 7, 32-080 Brzezie | Kompleksowe wykonanie i wypełnienie szczelin dylatacyjnych w nawierzchni betonu cementowego |
Dalszy Podwykonawca robót budowlanych |
25 | ARWO Daniel Pluszczewicz | ul. Widok 40, 74-320 Barlinek | Wykonanie zabezpieczenia antykorozyjnego powierzchni betonowych
na obiektach WA-334, PZGd-4, WD-335, PZDsz-16a, PZDsz-17, PZGd-5, PZGd-6, PZDsz-18, WA-336, MA-337, WA-338: - wykonanie hydrofobizacji wraz z przygotowaniem powierzchni - wykonanie powłoki barwnej odpornej na chlorki wraz z przygotowaniem powierzchni. |
Podwykonawca robót budowlanych |
26 | Zakład Wodno-Melioracyjny S.C. Stanisław Cieślik, Łukasz Cieślik | ul. Narcyzowa 41, 42-200 Częstochowa | Wykonanie melioracji | Podwykonawca robót budowlanych |
27 | TARCOPOL Sp. z o.o. | ul. Składowa 16, 27-200 Starachowice | Wykonanie warstwy wiążącej z asfaltu lanego | Podwykonawca robót budowlanych |
28 | FLOOR-SYSTEM SŁAWIOMIR LEDUCHOWSKI | Michałówek 9C, 05-462 Wiązowna | Wykonanie izolacjo-nawierzchni z żywicy na gzymsach i kapach
chodnikowych wraz z uszczelnieniem na styku kapy chodnikowej z krawężnikiem i deską gzymsową na obiektach |
Podwykonawca robót budowlanych |
29 | TARASEK SPRZĘT 1 Sp. z o.o. | ul. Kochanowskiego 1, 33-330 Grybów | Wykonanie robót zbrojarskich, ciesielskich, izolacyjnych
i montażowych na obiekcie PZGd-4 oraz na przepustach PZM-83, PZM-83a, PZM-85, PZM-86. |
Podwykonawca robót budowlanych |
30 | BITUM Sp. z o.o. | Lipie Śląskie, ul. Cegielniana 20, 42-700 Lubliniec | Kompleksowe wykonanie robót bitumicznych | Podwykonawca robót budowlanych |
31 | Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych WYSOWA Sp. z o.o. Sp. k. | ul. Przyszłość 87, 05-126 Stanisławów Pierwszy | Wykonanie robót zbrojarskich, ciesielskich, izolacyjnych
i montażowych na obiekcie MA-337. |
Podwykonawca robót budowlanych |
32 | Tank-Chem Sp. z o.o. | Sędziszowice 88, 28-512 Bejsce | Wykonanie ścieku trójkątnego | Podwykonawca robót budowlanych |
33 | Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe NOWA Dorota Nowak | ul. Spacerowa 30A, 97-500 Radomsko | Kompleksowe wykonanie:
- humusowanie skarp i terenów płaskich wraz z hydroobsiewem - pielęgnacji- w tym koszenia skarp, pasa rozdziału i terenów płaskich |
Podwykonawca robót budowlanych |
34 | DWD System Sp. z o.o. | ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 77a, 60-529 Poznań | Dostawa i montaż kompletnego systemu odwodnienia obiektów: WA-334, WD-335, WA-336, MA-337, WA-338, PZDsz-16a, PZDsz-17, PZDsz-18 wraz z wykonaniem projektów warsztatowych | Podwykonawca robót budowlanych |
35 | SAFEROAD RRS POLSKA Sp. z o.o. |
ul. W. Balcerskiego 2, 80-299 Gdańsk | Dostawa i montaż barier ochronnych wraz z wykonaniem dokumentacji warsztatowej barier ochronnych montowanych na drogowych obiektach inżynierskich | Podwykonawca robót budowlanych |
36 | Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe HALS Halina Korzyńska | Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego nr 31/2, 15-111 Białystok | Kompleksowe wykonanie kanału technologicznego | Podwykonawca robót budowlanych |
37 | Saferoad Grawil Sp. z o.o. | ul. Komunalna 7, 87-800 Włocławek | Kompleksowe wykonanie oznakowania poziomego | Podwykonawca robót budowlanych |
38 | DROG-MAR Agnieszka Joanna Tracz | ul. Biskupia 15A, 41-260 Sławków | Montaż lub demontaż barier energochłonnych, innych elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego, jak również na wykonanie pozostałych, niezbędnych robót instalacyjnych | Dalszy Podwykonawca robót budowlanych |
39 | Radfid Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego Radosław Fidos | ul. Traktorowa nr 22, lok. 108 91-129 Łódź | Montaż lub demontaż barier energochłonnych, innych elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego, jak również na wykonanie pozostałych, niezbędnych robót instalacyjnych | Dalszy Podwykonawca robót budowlanych |
40 | DARK-LAND Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Dariusz Kowalik | ul. Skrzydłowska 153, Rzerzęczyce, poczta Kłomnice (42-270) | Dostawa oraz ułożenie darniny na obiektach inżynierskich i przepustach | Podwykonawca robót budowlanych |
41 | GRAVITY AD s.r.o | Havlickova 190/12 Cesky Tesin, 73701 Czech Republic | Dostawa i montaż wypełnień ekranów akustycznych | Podwykonawca robót budowlanych |
42 | Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych BUDEX Sp. z o.o. | 34-453 Ochotnica Góna, os. Sikory 40A | Kompleksowe wykonanie zbiornika ZRI-8a | Podwykonawca robót budowlanych |
43 | SIATMAR Marek Jankiewicz | ul. Astrów 10, 40-045 Katowice | Dostawa i montaż elementów ogrodzenia trasy, bram wjazdowych, furtek, wygrodzeń dla płazów | Podwykonawca robót budowlanych |
44 | Tioman sp. z o.o. sp. k. | Ostaszewo 57E, 87-148 Łysomice | Wykonanie oznakowania pionowego wraz z słupkami i konstrukcjami oraz urządzeń BRD wraz z słupkami i konstrukcjami | Podwykonawca robót budowlanych |
45 | Telway Sp. z o.o. | Kryspinów 357, 32-060 Liszki | Dostawa i montaż 6 kolumn alarmowych, stacji meteorologicznej wraz z kamerą dozoru wizyjnego | Podwykonawca robót budowlanych |
1 | Mentor Consulting Sp. z o.o. Środowiskowa sp.k. | ul. Szosa Chełmińska 177-181, 87-100 Toruń | Nadzór archeologiczny w trakcie realizacji robót | Usługodawca |
2 | GT Projekt Sp. z o.o. & Co Spółka Komandytowa | ul. Parkowa 4, 62-080 Tarnowo Podgórne | Nadzór przyrodniczy w trakcie realizacji inwestycji | Dalszy usługodawca |
3 | Pracownia Analiz Środowiskowych ASANGA | ul. Osada Ojców 3, 04-211 Warszawa | Wykonanie dokumentacji w zakresie geotechniki i geologii | Dalszy usługodawca |
4 | Mentor Consulting Sp. z o.o. | ul. Szosa Chełmińska 177-181, 87-100 Toruń | Opracowanie dokumentacji środowiskowej | Usługodawca |
5 | P.R.I GEOHARD Sp. z o.o. | ul. Wandy 14/16, 40-322 Katowice | Roboty budowlane w zakresie prac geodezyjnych | Usługodawca |
6 | KRU-GOR Jacek Kruszewski | ul. Piękna nr 6 lok U1, 19-300 Ełk | Rozpoznanie saperskie z wystawieniem certyfikatu czystości i nadzór saperski |
Usługodawca |
7 | Laboratorium Inżynierii Lądowej "LABOTEST" | ul. Lwowska 38, 40-397 Katowice | Kompleksowa obsługa laboratoryjna | Usługodawca |
8 | G4 Geodezja Sp. z o.o. | ul. Cienista 2, 31-831 Kraków | Wykonanie dokumentacji geodezyjnej | Dalszy usługodawca |
9 | Biuro Inżynierskie Olesiński & Adamiec S.C. | ul. Opolska 16/15, 41-800 Zabrze | Wykonanie projektów technologicznych ścianek szczelnych | Usługodawca |
10 | Inżynieria Ruchu Drogowego Sp. z o.o. | ul. Św. Brata Alberta 121 42-200 Częstochowa |
Wykonanie i utrzymanie tymczasowej sygnalizacji świetlnej dla potrzeb TOR etap II; wykonanie tymczasowej oraganizacji ruchu etap I | Usługodawca |
11 | Biuro Ochrony Renoma s.c. | ul.Naramowicka 253; 61-611 Poznań | Ochrona mienia (budowy) | Usługodawca |
12 | Biuro Usług Budowlanych i Geologicznych "ASBudGeo" Andrzej Szlemp |
Aleja Wyzwolenia 21 lok.1 42-224 Częstochowa |
Wykonanie badań geologicznych | Usługodawca |
13 | BITUM Sp. z o.o. | Lipie Śląskie ul. Cegielniana 20; 42-700 Lubliniec | Wykonanie robót bitumicznych i drogowych na potrzeby TOR etap II; wynajem sprzętu | Usługodawca |
14 | TM-VIA Sp. z o.o. | ul.Balicka 100, 30-149 Kraków | Kompleksowe wdrożenie i utrzymanie tymczasowej organizacji ruchu etap II; sprzątanie drobnych pozostałości po kolizjach/wypadkach komunikacyjnych na terenie odcinka D |
Usługodawca |
15 | LBM Polska T.Lis, G.Burtan, D.Markiewicz Sp. Jawna | 32-433 Lubień 1065 | Wynajem sprzętu: spycharka, wozidło, koparka gąsienicowa, walec stalowy | Usługodawca |
16 | FREZDROG Kazimierz Gaweł, Barbara Gaweł Spółka Jawna | Gutkowo 54E, 11-041 Olsztyn | Wynajem sprzętu | Usługodawca |
17 | OL-MAR Marcin Nożewski - Usługi transportowe | Biedrzyce-Stara Wieś 11, 06-213 Sypniewo | Usługa transportowa kruszyw materiałów na budowę | Usługodawca |
18 | Firma Usługowo-Handlowa Dariusz Chyżyński | ul. J. Kochanowskiego 10, 09-414 Brudzeń Duży | Wykonanie usługi transportu kruszyw/materiałów na budowę samochodami ciężarowymi z przyczepą samowyładowczą |
Usługodawca |
19 | ASMAR Ostrowski Marcin | ul. Wielkoborska 63, 42-200 Częstochowa | Wynajem sprzętu | Usługodawca |
20 | TADEX-POL Park Technologiczny Sp. z o.o. | ul. Kochanowskiego 1, 33-330 Grybów | Wykonanie prac tymczasowych i towarzyszących zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem | Usługodawca |
21 | LANZZA Sp. z o.o. | ul.Tomasza Zana 11A, 20-601 Lublin | Wynajem koparki kołowej | Usługodawca |
22 | Oziemska Oziemski i Wspólnicy Adwokaci Spółka Partnerska | ul. Niemcewicza 26, lok. 141 Warszawa | Usługi prawne | Usługodawca |
23 | A&J BHPOWIEC Justyna Kaczmarczyk | ul. Sztygarska 11, 44-270 Rybnik | Usługi koordynatora BHP | Usługodawca |
24 | P.P.H.U. WIOMA Maciej Szymczak | Zalesie 2, 98-105 Wodzierady | Wynajem sprzętu budowlanego | Usługodawca |
25 | Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Sprzętowe RAJS-MET, Raj Agnieszka | Lusławice 82, 42-253 Janów | Wynajem sprzętu budowlanego | Usługodawca |
26 | LUKWAL Sp. z o.o. | Marchaty 45, 96-230 Biała Rawska | Wynajem sprzętu budowlanego | Usługodawca |
27 | Politechnika Śląska | ul. Akademicka 2A, 44-100 Gliwice | Wykonanie badań stali zbrojeniowej | Usługodawca |
28 | Paweł Pastusiak DELIKATESY "u Pawła" | Łask, Ostrów 48A | Wykonanie usługi kierowania ruchem w systemie godzinowym | Usługodawca |
29 | Zakład Instalacyjno-Budowlany Jan Ratajczyk | ul. Dolna 20, 97-300 Piotrków Trybunalski | Wynajem sprzętu | Usługodawca |
30 | Przedsiębiorstwo Jasta Sp. z o.o. | ul. Pawłowska 4, 97-300 Piotrków Trybunalski | Wykonanie usług związanych z interwencyjnym odbiorem i utylizacją zwłok zwierzęcych padłych w wyniku kolizji drogowych |
Usługodawca |
31 | Saferoad Grawil Sp. z o.o. | ul. Komunalna 7, 87-800 Włocławek | Kompleksowego utrzymania zimowego na odcinku D autostrady A1 od km 392+720 do km 399+742,51 |
Usługodawca |
32 | BUD MAXI Sp. z o.o. | Binczarowa 290, 33-332 Florynka | Transport urobku na budowie/ usługi transportowe wykonanie usługi najmu sprzętu/maszyn wraz z kierowcą/operatorem wywrotki wieloosiowej z 3-stronnym wywrotem |
Dalszy Usługodawca |
33 | CONTSPOL LCCG Sp. z o.o. Sp. k. | ul. Fryderyka Chopina 41/2, 20-023 Lublin | Wynajem koparki kołowej o wadze 15-17 t z osprzętem (łyżki kopiące, kątowa łyżka skarpowa) z operatorem |
Usługodawca |
34 | SOPHUS Sp. z o.o. | ul. Huculska 40, 42-200 Częstochowa | Prowadzenie monitoringu placu budowy | Usługodawca |
35 | F.H.U. Pol-Agra Krzysztof Borecki | ul. Częstochowska 80, 42-160 Krzepice | Usługi wykonania prac na godziny (prace logistyczno-magazynowe, pomocnicze i porządkowe) | Usługodawca |
36 | RAFALIN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa | ul. Malicka 42, 42-290 Blachownia | Usługa przetworzenia materiału odzyskanego do remontów cząstkowych nawierzchni |
Usługodawca |
37 | TREE Capital Sp. z o.o. | Łubna nr 50C, 05-532 Baniocha | Przygotowanie i transport materiału | Usługodawca |
38 | BENEDYKT -1 Krzysztof Stradza | ul. I. Daszyńskiego 475a, 44-151 Gliwice | Zabezpieczenie antykorozyjne meteriału (dźwigary stalowe) na wytwórni Wykonawcy WKS |
Usługodawca |
39 | CADmost Sp. z o.o. | ul. Plebiscytowa 1, 44-100 Gliwice | Wykonanie projektów próbnego obciążenia oraz przeprowadzenia próbnego obciążenia obiektów | Usługodawca |
40 | F.P.H.U. Technomont Costruction Damian Brzychcy | Dzibice 33A, 42-425 Kroczyce | Usługa wynajmu pracowników fizycznych | Usługodawca |
41 | Usługi Budowlane Paweł Kamiński | Komorów 68, 36-110 Majdan Królewski |
Usługa wynajmu pracwników fizycznych (wykonanie prac ogólnobudowlanych w stawkach godzinowych) | Usługodawca |
42 | Usługi Remontowo-Budowlane Waldemar Kamiński | Komorów 68, 36-110 Majdan Królewski |
Usługa wynajmu pracowników fizycznych (wykonanie prac ogólnobudwlanych w stawkach godzinowych) | Usługodawca |
43 | PRIT Sp. z o.o. Sp. K. | ul. Stróża 50, 98-332 Rząśnia |
Montaż, utrzymanie i konserwacja sygnalizacji świetlnej | Usługodawca |
44 | Usługi Transportowo-Sprzętowe Zapała Andrzej | Konina 346, 34-735 Niedzwiedź |
Usługa transportu materiałów | Usługodawca |
45 | GEOPRZEM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa | ul. Piłsudskiego 10, 32-050 Skawina |
Kompleksowa obsługa geodezyjna | Usługodawca |
46 | TMG - geodezyjna obługa inwestycji | ul. Armii Krajowej 6, 98-330 Pajęczno |
Prace geodezyjne 1 zespołem roboczym | Usługodawca |
47 | GEOPLAN Piotr Wiśniewski | Kolonia Czołowo,
ul. Bolesława Prusa 1, 62-600 Koło |
Wyznaczenie GPD po budowie w tym wyznaczenie/wznowienie granic działek (plus projekt) wraz z okazaniem i spisaniem protokołów z właścicielami oraz ustawienie słupków Granicy Pasa Drogowego | Usługodawca |
1 | BSK Return S.A. | ul. Towarowa 22; 42-400 Zawiercie | Dostarczenia stali zbrojeniowej oraz zbrojenia prefabrykowanego | Dostawca |
2 | Zbych-Pol & Mobet Sp. z o.o. | ul. Betonowa 2; 88-300 Mogilno | Dostawa przepustów prefabrykowanych | Dostawca |
3 | SAHARA Sp. z o.o. | ul. Dekabrystów 41, 42-215 Częstochowa | Dostawa materiałów: piasek zasypowy, pospółka | Dostawca |
4 | Cementownia Warta S.A. | Trenbaczew, ul. Przmysłowa 17, 98-355 Działoszyn | Dostawa cementu portlandzkiego wieloskładnikowego | Dostawca |
5 | Górażdże BETON Sp. z o.o. | Chorula, ul. Cementowa 1, 47-316 Górażdże | Dostawa betonu towarowego | Dostawca |
6 | ARCELORMITTAL COMMERCIAL SECTIONS SA | 66 Rue De Luxemburg | Wykonanie i dstawa dźwigarów stalowych dla realizacji obiektów inżynierskich | Dostawca |
7 | P.V. Prefabet Kluczbork S.A. | ul. Kościuszki 33, 46-200 Kluczbork | Wytworzenie i dostawa prefabrykowanych przepustów okrągłych 1200 mm |
Dostawca |
8 | Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TRANSKOM Robert Białdyga | ul. Zwycięstwa 1, 47-143 Jaryszów | Dostawa mieszanki ikruszywa łamanego frakcji 0/31,5 mm | Dostawca |
9 | FIRMA PACAK Grzegorz Pacak | 98-338 Sulmierzyce, ul. Strażacka 16 | Dostawca materiału - piasek | Dostawca |
10 | Zakład Instalacyjno-Budowlany Jan Ratajczyk | ul. Dolna 20, 97-300 Piotrków Trybunalski | Dostawca wpustów ulicznych i rur | Dostawca |
11 | KONSORCJUM STALI S.A. | ul. Paderewskiego 120, 42-400 Zawiecie | Wytworzenia i dostawy zbrojenia | Dostawca |
12 | Hunnebeck Polska Sp. z o.o. | Łubna 55, 05-532 Baniocha | Wynajem elementów deskowań i/lub rusztowań systemowych | Usługodawca |
13 | Mosty Łódź S.A. | ul. Bratysławska 52, 94-112 Łódź | Wykonania i dostawy belek strunobetonowych typu Kujan | Dostawca |
14 | B2 Sp. z o.o. | ul. Żwirki i Wigury 18, 02-092 Warszawa | Wykonania i dostawy łożysk elastomerowychi garnkowych | Dostawca |
15 | P.P.H.U. Kamieniarstwo Export-Import Tomasz Gromiec | Rogoźnica, ul. Krótka 6, 58-150 Strzegom | Wykonania krawężników mostowych granitowych dostawa materiałów |
Dostawca |
16 | Thyssenkrupp Materials Poland S.A. | Toruń, ul. Grudziądzkiej 159 | Dostawa stali zbrojeniowej | Dostawca |
17 | ROWIBUD Sp. z o.o. | ul. Daszyńskiego 308, 44-151 Gliwice | Dostawa wpustów mostowych | Dostawca |
18 | KPRM Infrastruktura Sp. z o.o. | ul. Chopina 96, 43-600 Jaworzno | Dostawa dylatacji wielomodułowych dla obiektu MA-337 | Dostawca |
19 | ANKRA Sp. z o.o. | ul. Zaolziańska 11, 41-800 Zabrze | Dostawa prefabrykowanych desek gzymsowych dla obiektów mostowych | Dostawca |
20 | SANDWIND Sp. z o.o. | ul. Piłsudzkiego 15, 97-400 Bełchatów | Dostawa materiału (pospółka) | Dostawca |
21 | Koelner Polska Sp. z o.o. | ul. Gliwicka 273/275, 40-860 Katowice | Dostawa kotew talerzowych wklejanych | Dostawca |
22 | SURTEX Sp. z o.o. | ul. Morgowa 4, 91-223 Łódź | Dostawa materiałów (geomembrana, geokrata, geowłóknina) | Dostawca |
23 | Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów SIBET S.A. | ul. Chorzowska 22, 25-852 Kielce | Dostawa materiałów (stopień skarpowy betonowy) | Dostawca |
24 | EURO-TED Sp. z o.o. | ul. Rydza Śmigłego 20/24, 42-229 Częstochowa | Dostawa koszy zbrojeniowych pali ekranowych | Dostawca |
25 | Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe BOBREK Sp. J. J. Małek, B. Macianty |
ul. Roździeńskiego 1, 41-308 Dąbrowa Górnicza | Dostawy dwuteowników stalowych do wykonania słupów ekranów akustycznych | Dostawca |
26 | BOWIM S.A. | ul. Niwecka 1E, 41-200 Sosnowiec | Dostawa blach stalowych do wykonania konstrukcji stalowej | Dostawca |
27 | EKOINSTAL HOLDING Sp. z o.o. Sp. K. | al. Wojciecha Korfantego 138, 40-156 Katowice | Dostawa blach stalowych do wykonania konstrukcji stalowej | Dostawca |
28 | IBF Polska Sp. z o.o. | ul. T. Kościuszki 21, 59-700 Bolesławiec | Wykonanie i dostawa galanterii betonowej | Dostawca |
29 | SIATMAR Marek Jankiewicz | ul. Astrów, 40-045 Katowice | Dostawa materiałów (siatka przeciw płazom) | Dostawca |
30 | STYROBUD B.T.K. Radomscy Sp. J. |
ul. Górna 194, Sokołów Małopolski | Dostawa belek podwalinowych ekranów akustycznych | Dostawca |
31 | ASBAU Sp. z o.o. | ul. Wiatracznej 36a, 63-900 Rawicz | Dostawa paneli drewnianych do ekranów przeciwolśnieniowych, maskownic, drzwi oraz osłon przeciwdeszczowych |
Dostawca |
32 | GRAVITY AD s.r.o. | Havlickova 190/12 737 01 Cesky Tesin |
Wykonanie i dostawy wypełnień ekranów akustycznych | Dostawca |